04. 09. 2010
VÝROČNÍ KLUBOVÁ VÝSTAVA BOXERŮ
ANNUAL BOXER CLUB SHOW
JAHRESSIEGERZUCHTSCHAU


ZPĚT/BACK




BOB
Vítěz roku - Annual Winner - Jahressieger

zlatý pes - fawn male - Gelbe Rüde
HANNIBAL Optima Grata
Hannibal Hannibal

Vítěz roku - Annual Winner - Jahressieger
žíhaný pes - brindle male - Gestromte Rüde
BACARDI od Stříbrňáku
Bacardi Bacardi

Vítězka roku - Annual Winner - Jahressiegerin
zlatá fena - fawn female - Gelbe Hündin
K'NAPOLI FLOYD FENDER EDDA
(photo?)

Vítězka roku - Annual Winner - Jahressiegerin
žíhaná fena - brindle female - Gestromte Hündin
ZOMBIE od Stříbrňáku
Zombie

Vítěz roku mladých - Young Annual Winner - Jahresjugendsieger
zlatý pes - fawn male - Gelbe Rüde
PEDRO
Pedro

Vítěz roku mladých - Young Annual Winner - Jahresjugendsieger
žíhaný pes - brindle male - Gestromte Rüde
BLACK KNIGHT of Kellaney
Black Knight

Vítězka roku mladých - Young Annual Winner - Jahresjugendsiegerin
zlatá fena - fawn female - Gelbe Hündin
NARNIA'S LUCY The Fifth Element
Narnia's Lucy

Vítězka roku mladých - Young Annual Winner - Jahresjugendsiegerin
žíhaná fena - brindle female - Gestromte Hündin
CRISTAL NOIR CONGO NIGRANS
Cristal Noir



Best couple - Nejlepší pár:
BACARDI + ZOMBIE od Stříbrňáku





více fotek/more photos: Delizia, Aine, K. Pejšová




PSI ZLATÍ - FAWN MALES / Toni Piasentin
Třída štěňat - Baby class
vp1 Brit Rexob z Výsluní (Hannibal Optima Grata - Athea Rexob z Výsluní)
vp2 Ben Rexob z Výsluní (Hannibal Optima Grata - Athea Rexob z Výsluní)
vp3 Asscan z Luteboxu (Victor Pannon-Box - Saša J.A.L. Sandow)
Třída dorostu - Puppy class
vp1 Yason Optima Grata (Valentino Optima Grata - Veggie z Kaštýlku) NEJLEPŠÍ DOROST/BEST PUPPY
vp2 High Fidelity v. Donnerschwee (Hannibal Optima Grata - Dioxin v. Donnerschwee)
vp3 Coudy Starbox (Orry z Ringu - Ixie Dračinec)
vp4 Leroy Elastic (Marco Elastic - Maya Elastic)
vp Barbarigo Goldie Red (Oscar della Barbariga - Heny ze Zlatušky)
vp Buddy Braun Goldie Red (Oscar della Barbariga - Heny ze Zlatušky)
p Acerado Et Lomicaro (Futurero Moravia Box - Etiré Pěčínská růže)
Třída mladých - Young class
exc1 Pedro (Otto de Casa los Azahares - Lain della Val de Nisi) CAJC, ČKJV, VÍTĚZ ROKU MLADÝCH/YOUNG ANNUAL WINNER
vg2 Jack Heny Box (Hannibal Optima Grata - Connie Ifrit)
vg3 Ferrari Pěčínská růže (Carlino Fender Edda - Carin Pěčínská růže)
vg4 Ageron Marco Rosi (Paganini Nostrum - Fly of Mystery Kett - Box)
Mezitřída - Intermediaclass
exc1 Don Carlos del Conte Marzo (Ippolito del Colle del Infinito - Sveva del Conte Marzo) CAC, ČKV
exc2 Bacco Benji Box (Geo Boxer del Euro - Cloe z Němečanky) res. CAC
Třída otevřená - Open class
exc1 Burgos Balderbusse (Thor de Borelcan - Virginia Balderbusse) CAC
Třída pracovní - Working class
exc1 Hannibal Optima Grata (Ego de Joanxichcan - Anthea Optima Grata) CAC, VÍTĚZ ROKU/ANNUAL WINNER, BOB
exc2 Othello Kierskie Ustronie (Geo Boxer del Euro - Coco Chanel Kierskie Ustronie) res. CAC
exc3 Infinito delle Scalere (Ago del Colle dell Infinito -Che Linse Zenobia)
exc4 Paul Jisuko (Xipheos v. Mississipi - Dunja Jisuko)
Třída vítězů - Champion class
exc1 Egoist van de Boxburch (Zeus v. Saphos Hoeve - Quintess di Noi Vincere) CAC
exc2 Dee Dee Ramone de Cuervonegro (Athlon de Jir-Pia - Nereida de Cinco Rochas) res. CAC
exc3 Cyrus de Cantelaudette de Quitterie (Xipheos v. Mississipi - Telma de Cantelaudette de Quitterie)

PSI ŽÍHANÍ - BRINDLE MALES / Jaromír Špicera
Třída štěňat - Baby class
vp1 Vidyej Denburg (Boris du Val d'Europe - Chanel du Val d'Europe) NEJLEPŠÍ ŠTĚNĚ/BEST BABY
vp2 Alf Czech Fortuna (Igor Hamiko - Chantal Six-Er)
Třída dorostu - Puppy class
vp1 Delizia Baggio (Elastic Marco - Pannon-Box Kosima) NEJLEPŠÍ ŠTĚNĚ/BEST BABY
vp2 Hitchcock Maximus Deus (Queros dei Cavalieri del Monferrato - Victoria des Jardins de Passiflore)
Třída mladých - Young class
exc1 Black Knight of Kellaney (Thomas degli Scrovegni - Pannon-Box Emee) CAJC, VÍTĚZ ROKU MLADÝCH/YOUNG ANNUAL WINNER
exc2 Pato (Otto de Casa los Azahares - Lain della Val de Nisi)
exc3 Saverio Six-Er (Corrado Caos z Dybohůrky - Hillary Jisuko)
exc4 Zar de Guezman (Keny de Fralocasti - Sasha de Guezman)
exc Fryderyk Ewenement (Xofron v. Alkaios - Julka Ewenement)
exc Manuel de Los Morritos (Boston - Raquel de Los Moritos)
exc Noir Dandy Bretorri (Unkas Czech Ja-Ka - Keri Bretorri)
exc Te Deum Suum Cuique (Da Vinci de Aaron del Tajo - Kaia Numero Uno)
exc Universum Xandro (Boreas di Casa Diocletiano - Universum Queen)
exc Wizard Optima Grata (Nathan Optima Grata - Venizia z Kaštýlku)
exc Mad-Max v. My Tee (Eros v. My Tee - Negretta de Cristobalito)
Třída otevřená - Open class
exc1 Apollo Benji Box (Da Vinci Moravia Box - Cloe z Němečanky) CAC
exc2 Falco od Ivety (Boreas di Casa Diocletiano - Helly z Dybohůrky) res. CAC
exc3 Enrique ze Zubštejna (Enea del Roxius - Soraya z Metaboxu)
exc4 Jasper v. Lilienfels (Tinto di Ritwald - Quirta di Ritwald)
exc Tribun v. Boxerkamp (Antwerpes Royal - Quinzia v. d. Sängerstadt)
exc Jeevan v. My Tee (Megan v. d. Burg Singidunum - My Tee v. Fausto)
Třída pracovní - Working class
exc1 Bacardi od Stříbrňáku (Caos v. Schwanenschloss - Europe Six-Er) CAC, VÍTĚZ ROKU/ANNUAL WINNER
exc2 Marco Alfa-Pol (Hyacint Hamiko - Fixi Orion chov) res. CAC
exc3 Lerry Flint od Morového sloupu (Joshua z Ringu - Happy od Morového sloupu)
exc4 Artush Deny Dog (Caos v. Schwanenschloss - Gypsi od Stříbrňáku)
Třída vítězů - Champion class
exc1 Fodan od Ivety (Boreas di Casa Diocletiano - Helly z Dybohůrky) CAC
exc2 Enzo Jedna na Milion (Valentino Optima Grata - Bella Donna Josza) res. CAC

FENY ZLATÉ - FAWN FEMALES / Inese Pablaka
Třída štěňat - Baby class
vp1 Ginger ze Zubštejna (Wirgil od Stříbrňáku - Rania z Metaboxu)
vp2 Gunny ze Zubštejna (Wirgil od Stříbrňáku - Rania z Metaboxu)
Třída dorostu - Puppy class
vp1 Barcelona Napmary's (Mirlo de Cabezo la Jara - Dare To Say No Val Napmary's)
vp2 Ysabell Optima Grata (Valentino Optima Grata - Veggie z Kaštýlku)
vp3 Cira Starbox (Orry z Ringu - Ixie Dračinec)
vp4 Boxers Romance Goldie Red (Oscar della Barbariga - Heny ze Zlatušky)
vp Athena Et Lomicaro (Futurero Moravia Box - Etiré Pěčínská růže)
Třída mladých - Young class
exc1 Narnia's Lucy The Fifth Element (Hannibal Optima Grata - Guinevre The 5. Element) CAJC, ČKJV, VÍTĚZ ROKU ML./YOUNG ANNUAL WINNER
exc2 Laura di Villa Giulia (Uldar de Royal Avalon - Hermione Granger di Villa Giulia)
exc3 Elastic Imola (Elastic Marco - Elastic Yoli)
exc4 Alisa Juniperus Garden (Enzo Elegance Ewabo - Note Indiánsky brloh)
exc Brixie Sametka (Flop Mir-Fiš - Doll Placatka)
exc Canabis Nex of Kin (Baskervill Buddha Tajpan - Bea le Demar)
exc Cassiopeia Nex of Kin (Baskervill Buddha Tajpan - Bea le Demar)
exc Celestýna od Kamenného stávku (Megan v. d. Burg Singidunum - Adelaida od Kamenného stávku)
exc Gwen z Třešňáku (Castello Live Jazz - Dori od Kostela Sv. Gabriela)
exc Ugilia Optima Grata (Hannibal Optima Grata - Jeggie z Kaštýlku)
exc Jessi Heny Box (Hannibal Optima Grata - Connie Ifrit)
vg Aggy z Bašty Helvit (Perry Czech Ja-Ka - Hajdy Lemiku)
Mezitřída - Intermediaclass
exc1 Yoko Benignus (Herakles Optima Grata - Prada Benignus) CAC, ČKV
exc2 Charlize Aldebaran Taurus (Unkas Czech Ja-Ka - Quiby z Dybohůrky) res. CAC
exc3 Cecilka od Ivetky Vel-Om (Hard del Roxius - Virginia od Ivetky Vel-Om)
exc4 Baira Benji Box (Geo Boxer del Euro - Cloe z Němečanky)
Třída otevřená - Open class
vg1 Olivia z Lutily (Giorden Albardo - Iza z Lutily)
vg2 Bessy z Babáku (Imperio z Ringu - Bekata Dol Guldur)
vg3 Arga ze Zimního dvora (Vlad de Val d'Europe - Lussy Alfa-Pol)
g4 Aranka Račice (Da Vinci Moravia Box - Kessi od Morového sloupu)
Třída pracovní - Working class
exc1 K'Napoli Floyd Fender Edda (Lucy Luciano de Cinco Rosas - Jakuza z Ringu) CAC, VÍTĚZ ROKU/ANNUAL WINNER
Třída vítězů - Champion class
exc1 Caeto Fortuna viva (Hannibal Optima Grata - Anippé Fortuna viva) CAC

FENY ŽÍHANÉ - BRINDLE FEMALES / Ulrike Kainz-Götz
Třída štěňat - Baby class
vp1 Riana Mir-Fiš (Flop Mir-Fiš - Debora Mir-Fiš)
vp2 Georgina od Ivetky Vel-Om (Bacardi od Stříbrňáku - Yvet od Ivetky Vel-Om)
vp3 Mona Lisa Heny Box (Charley Hena Box - Heny Heny Box)
Třída dorostu - Puppy class
vp1 Audrey Infinity Storm (Bacardi od Stříbrňáku - Nancy z Ungeltu)
vp2 Atlanta James Box (Carlino Fender Edda - Gina Ratnovská zátoka)
vp3 Cindy z Velkého dvora (Wirgil od Stříbrňáku - Adla ze Zubštejna))
Třída mladých - Young class
exc1 Cristal Noir Congo Nigrans (Crom dei Centurioni - Lucia z Ringu) CAJC, VÍTĚZ ROKU MLADÝCH/YOUNG ANNUAL WINNER
exc2 Cashmere Noir Congo Nigrans (Crom dei Centurioni - Lucia z Ringu)
exc3 Charmed Rune (Ferrary de las Arilas - Hebbe de Oliva Verde)
exc4 Trója II Indiánsky brloh (Navaro del Cuore Grande - Rafale Indiánsky brloh)
exc Antoinette Mary Napmary's (Beat It In Mind no Akacia - Heartly Yours Napmary's)
exc Bela Lakronebox (Castello Live Jazz - Fatima Heny Box)
exc Daichi Suum Cuique (Da Vinci de Aaron del Tajo - Anastasia Suum Cuique)
exc Diana Suum Cuique (Da Vinci de Aaron del Tajo - Anastasia Suum Cuique)
exc Frania Ewenement (Xofron v. Alkaios - Julka Ewenement)
exc Zaire Balderbusse (Bogota Balderbusse - Florance Balderbusse)
Mezitřída - Intermediaclass
exc1 Maudy z Kampy (Lucas z Dybohůrky - Fayetta z Kampy) CAC
exc2 Diamond de Cantelaudette de Quitterie (Chivas de Cantelaudette Cantelaudette de Quitt. x Almee d. Cantelaudette de Quitt.) res. CAC
exc3 Kazzi Lac Box (Hannibal Optima Grata - Bailey Lac Box)
exc4 Italia Floyd Fender Edda (Ata Fender Edda - K'Carmela Floyd Fender Edda)
vg Verveine la Sorciere Inferno (Walker de la Estribera - Demonia Inferno)
Třída otevřená - Open class
exc1 Fay de Sa Vinya Vella (Etoo de Son Font - Bijoux de Sa Vinya Vella) CAC
exc2 Ella Charlote ze Zubštejna (Enea del Roxius - Soraya z Metaboxu) res. CAC
exc3 Havanna Pešmar (Ypsilon della Cadormare - Lavinia di Casa Lucrezia)
exc4 Giulietta v. Schreck (Shakespeare Nostrum - Bellisima v. Schreck)
exc Tara Signum Laudis (Da Vinci Moravia Box - Holly Orion chov)
Třída pracovní - Working class
exc1 Felissia Black di Villa Giulia (Yugo della Cadormare - Asia) CAC
exc2 Panda Six-Er (Corrado Caos z Dybohůrky - Asca od Stříbrňáku) res. CAC
vg3 Afra M-Linabe (Mobidik Malave Gem - Agapé z Vokova města)
Třída vítězů - Champion class
exc1 Zombie od Stříbrňáku (Caos v. Schwanenschloss - Cherry Bee od Stříbrňáku) CAC, VÍTĚZ ROKU/ANNUAL WINNER
exc2 Fergi od Ivety (Boreas di Casa Diocletiano x Helly z Dybohůrky) res. CAC

více fotek/more photos: Delizia, Aine, K. Pejšová

ZPĚT/BACK

© Boxerklub České Republiky 2010