05. 09. 2010
STŘEDOEVROPSKÁ VÝSTAVA BOXERŮ
CENTRAL EUROPEAN BOXER SHOW
MITTELEUROPÄISCHE BOXERSCHAU

photos by Sylwia Zimorodzka, PL

ZPĚT/BACK
BOB + Carlo Henningshof Trophy + Derby Winner + ČKV + CENTRAL EUROPEAN CLUB WINNER
YOKO Benignus


CENTRAL EUROPEAN CLUB WINNER + Winner of Champions + ČKV
zlatý pes - fawn male - Gelbe Rüde
CYRUS de Cantelaudette de Quitterie


CENTRAL EUROPEAN CLUB WINNER
žíhaný pes - brindle male - Gestromte Rüde
LERRY FLINT od Morového sloupu


CENTRAL EUROPEAN CLUB WINNER + ČKV + Carlo Henningshof Trophy + BOB
zlatá fena - fawn female - Gelbe Hündin
YOKO Benignus


CENTRAL EUROPEAN CLUB WINNER
žíhaná fena - brindle female - Gestromte Hündin
FAY de sa Vinya Vella


CENTRAL EUROPEAN CLUB JUNIOR WINNER
zlatý pes - fawn male - Gelbe Rüde
DANNY z Frankovky


CENTRAL EUROPEAN CLUB JUNIOR WINNER + ČKJV + Derby Winner
žíhaný pes - brindle male - Gestromte Rüde
WIZZARD Optima grata


CENTRAL EUROPEAN CLUB JUNIOR WINNER
zlatá fena - fawn female - Gelbe Hündin
UGILIA Optima grata


CENTRAL EUROPEAN CLUB JUNIOR WINNER + ČKJV + Derby Winner
žíhaná fena - brindle female - Gestromte Hündin
TRÓJA II. Indiánský brloh



Best couple - Nejlepší pár:
BACARDI + ZOMBIE od Stříbrňáku



více fotek/more photos: Sylwia Zimorodzka, K. Pejšová



PSI ZLATÍ - FAWN MALES / Zsófia Várszegi Rózsáné
Třída dorostu - Puppy class
vp1 High Fidelity v. Donnerschwee (Hannibal Optima Grata - Dioxin v. Donnerschwee)
vp2 Leroy Elastic (Marco Elastic - Maya Elastic)
vp3 Barbarigo Goldie Red (Oscar della Barbariga - Heny ze Zlatušky)
vp4 Buddy Braun Goldie Red (Oscar della Barbariga - Heny ze Zlatušky)
vp Coudy Starbox (Orry z Ringu - Ixie Dračinec)
vp Acerado Et Lomicaro (Futurero Moravia Box - Etiré Pěčínská růže)
Třída mladých - Young class
exc1 Danny z Frankovky (Legolas z Ringu - Noky od Morového sloupu) CAJC, CENTRAL EUROPEAN CLUB JUNIOR WINNER
Mezitřída - Intermediaclass
exc1 Don Carlos del Conte Marzo (Ippolito del Colle del Infinito - Sveva del Conte Marzo) CAC, Derby Winner
exc2 Bacco Benji Box (Geo Boxer del Euro - Cloe z Němečanky) res. CAC
Třída otevřená - Open class
exc1 Otho Jisuko (Perico du Val d´Europe - Fixe Jisuko) CAC, Várszegi Zsolt Memorial Trophy Winner
Třída pracovní - Working class
exc1 Paul Jisuko (Xipheos v. Mississipi - Dunja Jisuko) CAC, Prezident Trophy Winner
exc2 Othello Kierskie Ustronie (Geo Boxer del Euro - Coco Chanel Kierskie Ustronie) res. CAC
Třída vítězů - Champion class
exc1 Cyrus de Cantelaudette de Quitterie (Xipheos v. Mississipi - Telma de Cant. de Q.)
CAC, ČKV, Winner of Champions, CENTRAL EUROPEAN CLUB WINNER

PSI ŽÍHANÍ - BRINDLE MALES / Marek Lewandowski
Třída štěňat - Baby class
vp1 Vidyej Denburg (Boris du Val d'Europe - Chanel du Val d'Europe) NEJLEPŠÍ ŠTĚNĚ/BEST BABY
vp2 Alf Czech Fortuna (Igor Hamiko - Chantal Six-Er)
Třída dorostu - Puppy class
vp1 Marzonara Lilith (Ippolito del Colle dell Infinito - Evelin del Colle dell Infinito)
vp2 Hanna Leeh-Box (Deluxe v. Linderhof - Elly Leeh-Box)
Třída mladých - Young class
exc1 Wizard Optima Grata (Nathan Optima G. - Venizia z Kaštýlku) CAJC, ČKJV, CENTRAL EUROPEAN CLUB JUNIOR WINNER, Derby Winner
exc2 Universum Xandro (Boreas di Casa Diocletiano - Universum Queen)
exc3 Manuel de Los Morritos (Boston - Raquel de Los Moritos)
exc4 Saverio Six-Er (Corrado Caos z Dybohůrky - Hillary Jisuko)
exc Noir Dandy Bretorri (Unkas Czech Ja-Ka - Keri Bretorri)
exc Leon Lac-Box (Impero z Metaboxu - Julia Kierskie Ustronie)
exc Mad-Max v. My Tee (Eros v. My Tee - Negretta de Cristobalito)
Metitřída - Intermediaclass
exc1 Elastic Woodoo (Hiram Optima Grata - Elastic Quora) CAC
Třída otevřená - Open class
exc1 Forest Sametový zázrak (Platan Czech Ja-Ka - Daigi Sametový zázrak) CAC, Várszegi Zsolt Memorial Trophy Winner
exc2 Falco od Ivety (Boreas di Casa Diocletiano - Helly z Dybohůrky) res. CAC
exc3 Apollo Benji Box (Da Vinci Moravia Box - Cloe z Němečanky)
exc4 Jasper v. Lilienfels (Tinto di Ritwald - Quirta di Ritwald)
exc Enrique ze Zubštejna (Enea del Roxius - Soraya z Metaboxu)
exc Jeevan v. My Tee (Megan v. d. Burg Singidunum - My Tee v. Fausto)
Třída pracovní - Working class
exc1 Lerry Flint od Morového sloupu (Joshua z Ringu - Happy od Morového sloupu)
CAC, CENTRAL EUROPEAN CLUB WINNER, Prezident Trophy Winner
exc2 Marco Alfa-Pol (Hyacint Hamiko - Fixi Orion chov) res. CAC
exc3 Artush Deny Dog (Caos v. Schwanenschloss - Gypsi od Stříbrňáku)
exc4 Romulus J.A.L. Sandow(Jurand Eliotana - Eugenie Moravia Box)
Třída vítězů - Champion class
exc1 Bacardi od Stříbrňáku (Caos v. Schwanenschloss - Europe Six-Er) CAC, Winner of Champions
exc2 Fodan od Ivety (Boreas di Casa Diocletiano - Helly z Dybohůrky) res. CAC
exc3 Enzo Jedna na Milion (Valentino Optima Grata - Bella Donna Josza)

FENY ZLATÉ - FAWN FEMALES / Jiří Suchý
Třída štěňat - Baby class
vp1 Aqua Infligo(Elastic Chico - Elastic Zoé) NEJLEPŠÍ ŠTĚNĚ/BEST BABY
vp2 Ginger ze Zubštejna (Wirgil od Stříbrňáku - Rania z Metaboxu)
Třída dorostu - Puppy class
vp1 Barcelona Napmary's (Mirlo de Cabezo la Jara - Dare To Say No Val Napmary's) NEJLEPŠÍ DOROST/BEST PUPPY
vp2 Hedvig Von Gross Kampfer (Vé-Box Pacuha Iskariot - Thesa Fender Edda)
vp3 Ysabell Optima Grata (Valentino Optima Grata - Veggie z Kaštýlku)
vp4 Beauty Bijou Box (Hannibal Optima grata - Idylle Jisuko)
vp Elastic Londa (Elastic Marco - Elastic Maya)
vp Boxers Romance Goldie Red (Oscar della Barbariga - Heny ze Zlatušky)
vp Athena Et Lomicaro (Futurero Moravia Box - Etiré Pěčínská růže)
vp Unika J.A.L. Sandow (Oscar della Barbariga - Eugenie Moravia Box)
Třída mladých - Young class
exc1 Ugilia Optima Grata (Hannibal Optima Grata - Jeggie z Kaštýlku) CAJC, CENTRAL EUROPEAN CLUB JUNIOR WINNER
exc2 Alisa Juniperus Garden (Enzo Elegance Ewabo - Note Indiánsky brloh)
exc3 Cassiopeia Nex of Kin (Baskervill Buddha Tajpan - Bea le Demar)
exc4 Jessi Heny Box (Hannibal Optima Grata - Connie Ifrit)
exc Canabis Nex of Kin (Baskervill Buddha Tajpan - Bea le Demar)
exc Denisa od Ivetky Vel-Om (Koto de Guezman - Xantea od Ivetky Vel-Om)
exc Celestýna od Kamenného stávku (Megan v. d. Burg Singidunum - Adelaida od Kamenného stávku)
vg Brixie Sametka (Flop Mir-Fiš - Doll Placatka)
Mezitřída - Intermediaclass
exc1 Yoko Benignus (Herakles Optima Grata - Prada Benignus)
CAC, ČKV, CENTRAL EUROPEAN CLUB WINNER, Carlo Henningshof Trophy, Derby Winner, BOB
exc2 Cecilka od Ivetky Vel-Om (Hard del Roxius - Virginia od Ivetky Vel-Om) res. CAC
exc3 Charlize Aldebaran Taurus (Unkas Czech Ja-Ka - Quiby z Dybohůrky)
Třída otevřená - Open class
exc1 Barbara del Colle dell'Infinito (Xandro di Noi Vincere - Armenia del Colle dell'Infinito) CAC, Várszegi Zsolt Memorial Trophy Winner
exc2 Oriela Jisuko (Perico de Val d'Europe - Fixe Jisuko) res. CAC
vg3 Bessy z Babáku (Imperio z Ringu - Bekata Dol Guldur)
vg4 Olivia z Lutily (Giorden Albardo - Iza z Lutily)
vg Arga ze Zimního dvora (Vlad de Val d'Europe - Lussy Alfa-Pol)
vg Tina J.A.L. Sandow (Lamborghini Nostrum - Eugenie Moravia Box)
Třída pracovní - Working class
exc1 K'Napoli Floyd Fender Edda (Lucy Luciano de Cinco Rosas - Jakuza z Ringu) CAC, Prezident Trophy Winner

FENY ŽÍHANÉ - BRINDLE FEMALES / Jozef Šuster
Třída štěňat - Baby class
vp1 Riana Mir-Fiš (Flop Mir-Fiš - Debora Mir-Fiš)
vp2 Georgina od Ivetky Vel-Om (Bacardi od Stříbrňáku - Yvet od Ivetky Vel-Om)
vp3 Bugi Bongo Abasta (Carlino Fender Edda - Play Malave Gem)
Třída dorostu - Puppy class
vp1 Audrey Infinity Storm (Bacardi od Stříbrňáku - Nancy z Ungeltu)
vp2 Atlanta James Box (Carlino Fender Edda - Gina Ratnovská zátoka)
vp3 Cindy z Velkého dvora (Wirgil od Stříbrňáku - Adla ze Zubštejna))
Třída mladých - Young class
exc1 Trója II Indiánsky brloh (Navaro del Cuore Grande - Rafale Indiánsky brloh) CAJC, ČKJV, CENTRAL EUROPEN CLUB JUNIOR WINNER
exc2 Olivera Moravia Box (Da Vinci Moravia Box - Gabriela Moravia Box)
exc3 Antoinette Mary Napmary's (Beat It In Mind no Akacia - Heartly Yours Napmary's)
Mezitřída - Intermediaclass
exc1 Maudy z Kampy (Lucas z Dybohůrky - Fayetta z Kampy) CAC
exc2 Italia Floyd Fender Edda (Ata Fender Edda - K'Carmela Floyd Fender Edda) res. CAC
exc3 Diamond de Cantelaudette de Quitterie (Chivas de Cantelaudette Cantelaudette de Quitt. x Almee d. Cantelaudette de Quitt.)
exc4 Verveine la Sorciere Inferno (Walker de la Estribera - Demonia Inferno)
exc Kazzi Lac Box (Hannibal Optima Grata - Bailey Lac Box)
Třída otevřená - Open class
exc1 Fay de Sa Vinya Vella (Etoo de Son Font - Bijoux de Sa Vinya Vella)
CAC, CENTRAL EUROPEAN CLUB WINNER, Várszegi Zsolt Memorial Trophy Winner
exc2 Ella Charlote ze Zubštejna (Enea del Roxius - Soraya z Metaboxu) res. CAC
exc3 Fany Boxrelay (Lukas z Dybohůrky - Ellie Boxrelay)
exc4 Havanna Pešmar (Ypsilon della Cadormare - Lavinia di Casa Lucrezia)
exc Giulietta v. Schreck (Shakespeare Nostrum - Bellisima v. Schreck)
exc Tara Signum Laudis (Da Vinci Moravia Box - Holly Orion chov)
Třída pracovní - Working class
exc1 Panda Six-Er (Corrado Caos z Dybohůrky - Asca od Stříbrňáku) CAC, Prezident Trophy Winner
Třída vítězů - Champion class
exc1 Fergi od Ivety (Boreas di Casa Diocletiano x Helly z Dybohůrky) CAC, Winner of Champions
exc2 Zombie od Stříbrňáku (Caos v. Schwanenschloss - Cherry Bee od Stříbrňáku) res. CAC

více fotek/more photos: Sylwia Zimorodzka, K. Pejšová

ZPĚT/BACK

© Boxerklub České Republiky 2010